1:55:01

Lietuvos diena 2014-10-21 13:00

2014-10-21
173 balsai
22 perklausos

Įrašo santrauka: Į partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę atvyko STT agentai. Seime pristatomas 2015 metų biudžetas. Švedijos ir Lietuvos premjerų susitikimas. PVM lengvatos šildymui naikinimas. Savaitės komentaras. Vilniuje vyksta kosmoso ekonomikos konferencija. Visuomenės informavimo etikos asociacijos steigėjai. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdyje aptariama savivaldybių ir verslo partnerystės problemos.

Įvykiai:
0:08:57 Į partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinę atvyko STT agentai.  
  Šiandien į partijos „Tvarka ir teisingumas“ pagrindinę būstinę Vilniuje, Totorių gatvėje, atvyko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai. Pašnekovai – politologai Lauras Bielinis, Bernaras Ivanovas, europarlamentaras Valentinas Mazuronis.
0:15:26 2015 metų biudžetas.  
  Seime pristatomas 2015 metų biudžetas, kuris pirmą kartą parengtas eurais ir kurio planuojamas visų viešojo sektoriaus finansų deficitas siekia 1,2 proc. bendrojo vidaus produkto. Parlamentarai nebalsavo dėl opozicijos lyderio Andriaus Kubiliaus siūlymo projekto svarstymą atidėti kitai dienai, kad valdantieji rastų kompromisą dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatos šildymui. Mūsų kor. Seime Janina Mateikienė Pašnekovai – opozicijos lyderis Andrius Kubilius, ekonomistas Gitanas Nausėda.
0:26:32 Švedijos ir Lietuvos premjerų susitikimas.  
  Švedijos premjeras Stefanas Liofvenas, susitikimuose su Lietuvos prezidente ir premjeru aptaria dvišalius santykius ir regioninį bendradarbiavimą. Mūsų kor. Jurgita Čeponytė. Bendradarbė Švedijoje Vaida Meidutė.
0:40:22 PVM lengvatos šildymui naikinimas.  
  Ką manote apie PVM lengvatos naikinimą šildymui? Pašnekovas – energetikos ekspertas fizikos dr. Vygintas Sidzikauskas.
1:04:01 Savaitės komentaras.  
  Parengė portalo 15min.lt apžvalgininkas Rimvydas Valatka. Karo su žurnalistais kapelionas? Kodėl ne – būtų net labai lietuviška.
1:08:40 Vilniuje vyksta kosmoso ekonomikos konferencija.  
  Vilniuje vyksta kosmoso ekonomikos konferencija. Ekspertai iš įvairių pasaulio šalių diskutuoja kaip kosmoso technologijas pritaikyti versle ir politikoje. Penktą kartą vykstantį renginį organizuoja Vilniaus universitetas ir Lietuvos kosmoso asociacija. Lietuva šiemet į kosmosą išleido du pirmuosius savo palydovus, tad, organizatorių teigimu, valstybė yra pajėgi eiti toliau ir kurti savo kosmoso verslą. Mūsų kor. Simonas Bendžius.
1:14:42 Visuomenės informavimo etikos asociacijos steigėjai.  
  Žiniasklaidos organizacijos nepritaria Seime patvirtintam siūlymui į naujai formuojamos Visuomenės informavimo etikos asociacijos steigėjus įtraukti Lietuvos katalikų bažnyčios Vyskupų konferenciją. Pašnekovai – Seimo Švietimo mokslo ir kultūros k-to pirm. Audronė Pitrėnienė, Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos pirmininkas Dainius Radzevičius.
1:23:58 Savivaldybių ir verslo partnerystės problemos.  
  Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdyje aptariama savivaldybių ir verslo partnerystės problemos. Diskutuojama, ko tikėtis verslui esant įtemptai savivaldybių finansinei būklei bei artėjant kitąmet vyksiantiems tiesioginiams merų rinkimams. Mūsų kor. Zenonas Gipiškis.
1:41:08 Krata partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje.  
  STT pareigūnai šiandien atliko keliolika kratų penkių asmenų gyvenamose ir darbo vietose ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje. Generalinėje Prokuratūroje vyko spaudos konferencija, ten buvo Vaida Ražaitytė.

Laidos dalyvis: Andrius Kubilius, Zenonas Gipiškis, Bernaras Ivanovas, Audronė Pitrėnienė, Simonas Bendžius, Algimanta Pabedinskienė, Janina Mateikienė, Roma Žakaitienė, Vaida Meidutė-Strazdauskienė, Dainius Radzevičius, Vaida Ražaitytė, Robertas Dargis, Jurgita Čeponytė, Vygintas Sidzikauskas, Algirdas Vrubliauskas, Rimvydas Valatka, Lauras Bielinis, Valentinas Mazuronis, Gitanas Nausėda, Rimantas Šadžius

Laidos vedėjas: Madona Lučkaitė

ID: 11175624


0:00:00 / 0:00:00