0:57:37

60 minučių 2014-07-10 17:00

2014-07-10
330 balsai
48 perklausos

Įrašo santrauka: Seimas pritarė kandidatūrai į Europos Komisijos narius. Mirė išeivijos verslininkas Juozas Kazickas. Ar naudojatės pažinčių svetainėmis? Suskystintų gamtinių dujų terminalo darbai. Lietuvoje prasideda išleistuvių maratonas.

Įvykiai:
0:05:34 Seimas pritarė kandidatūrai į EK narius.  
  Seimas pritarė Vyriausybės pasiūlytai sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio kandidatūrai į Europos Komisijos narius. Už Andriukaičio kandidatūrą balsavo visi valdantieji, prieš buvo arba susilaikė liberalai ir dalis konservatorių. Diskusijose Seime buvo išsakyta daug argumentų, kodėl Vytenis Andriukaitis yra tinkamas būti komisaru, taip pat ir kritikos. Fragmentas iš plenarinio posėdžio, kuriam pirmininkauja Seimo vicepirmininkas Algirdas Sysas.
0:23:08 Mirė išeivijos verslininkas Juozas Kazickas.  
  Mirė vienas žinomiausių išeivijos verslininkų Juozas Kazickas.
0:34:04 Ar naudojatės pažinčių svetainėmis?  
  Moterys bendravimą pažinčių svetainėse sako nutraukiančios kai sulaukia gašlių pasiūlymų ir laiškų su skyrybos klaidomis, o vyrai teigia, kad moterys bendrauja paviršutiniškai.
0:50:05 Suskystintų gamtinių dujų terminalo darbai.  
  Likus mažiau nei pusei metų iki suskystintų gamtinių dujų terminalo statybos pabaigos, ketinama dar paspartinti darbus, tačiau, anot specialistų jie vyksta sklandžiai.
0:53:38 Lietuvoje prasideda išleistuvių maratonas.  
  Vilniuje, kaip ir visoje, Lietuvoje prasideda išleistuvių maratonas. Vakar Vilniaus „Šviesos “ gimnazijoje įvyko brandos atestatų įteikimas, čia juos gavo šešiasdešimt abiturientų. Paklausti kaip vertina brandos atestatuose esančius rezultatus, tiek mokiniai, tiek jų tėvai atsakomybę dėl nesėkmių prisiiėmė sau.

Laidos dalyvis: Asta Vaitkevičienė, Marius Petrauskas, Vytenis Andriukaitis, Algirdas Butkevičius, Valdas Adamkus, Bernaras Ivanovas, Rokas Masiulis, Algis Krupavičius, Rimtautas Vizgirda, Valdas Bartasevičius, Akvilė Razmarataitė

Laidos vedėjas: Živilė Kropaitė

ID: 10682706


0:00:00 / 0:00:00